czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Półfinał Mistrzostw Województwa w Unihokeju
2013-06-02

Poniedziałek 13 maja 2013r. nie był szczęśliwy dla naszych uczniów. W zawodach  wystąpiły cztery zespoły z : Obry , Niechanowa, Opatowa i Koła. Z tej czwórki dwa awansowały do finału wojewódzkiego.
     Nasza drużyna w pierwszym meczu spotkała się z faworytem – Niechanowem i przegrała 3:0. W drugim zaś spotkaniu Opatowo wygrało z Kołem. Aby mieć szanse awansu nie mogliśmy przegrać z Gim. Opatowo. Do 7 min ostatniej tercji był remis 1: 1,  by w ostatnie minucie stracić ,,dyskusyjną"  bramkę na 2:1. W tym momencie nasz rywal już zapewnił sobie awans. W ostatnim meczu chłopcy nie podjęli walki i przegrali z Kołem 3:2 zajmując ostatecznie czwarte miejsce - szkoda.

redaktor: Justyna Kramska