czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Miejsca pamięci
2010-11-02

W ciągu całego roku szkolnego dbamy o miejsca, które stanowią część naszej historii. Pamiętamy o tych, którzy odeszli,  oddając im należytą cześć.  Kształtujemy jednocześnie postawy patriotyczne  odnosząc się z  szacunkiem  do miejsc pamięci narodowej znajdujących się w naszej miejscowości.
    Mały Samorząd Uczniowski dba o - "Dąb Katyński" przy ZSG w Obrze. Samorząd SP opiekuje się "Kwaterą Katyńską" na cmentarzu parafialnym. Samorząd Gimnazjum - dba o tablice pamiątkowe: Maksymiliana Tuszewskiego i Powstańców Wielkopolskich przy kościele św. Walentego oraz pielęgnuje grób pani Janiny Wilskiej (nauczycielki naszej szkoły).

GALERIA: Miejsca pamięci

pobierz zdjęcie m1.jpg.jpg