Mistrzostwa Województwa w Badmintonie.
2015-12-15

Dzięki zdobyciu pierwszego miejsca w Mistrzostwach Rejonu Leszczyńskiego w kategorii dziewcząt i chłopców, w dniu 8 grudnia uczniowie naszego Gimnazjum w składzie: Klaudia Zimna, Michalina Rychła, Patryk Kwiecień, Radosław Pabich, Kacper Adam przystąpili do rywalizacji w Mistrzostwach Województwa w drużynowym badmintonie.
    Zawody  rozegrane zostały w nowo oddanym centrum sportowym "Fair play" w poznańskich Naramowicach. Do rywalizacji stanęło 8 najlepszych drużyn z województwa. W większości były to zespoły bazujące na pracy w klubach, toteż poziom gry był bardzo wysoki i trudno było nawiązać równorzędną walkę.

GALERIA: Mistrzostwa Wielkopolski w Badmintonie

pobierz zdjęcie s339.jpg.jpg