Mistrzostwa Gminy Wolsztyn w piłce siatkowej.
2016-02-21

Do rywalizacji zarówno w kategorii męskiej jak i żeńskiej przystąpiły zespoły reprezentujące gimnazja z Wolsztyna, Obry oraz Kębłowa. Drużyny rozgrywały mecze systemem "każdy z każdym",  dzięki temu każda drużyna rozegrała po trzy spotkania. W ostatecznej punktacji na pierwszym miejscu zarówno wśród chłopców jak i dziewcząt uplasowała się drużyna Gimnazjum nr 1, przed Gimnazjum nr 2 w  Wolsztynie, Gimnazjum z Obry i Kębłowa.
    Dziewczyny wystąpiły w składzie: Michalina Rychła, Marcelina Rychła, Zuzanna Gawron, Natalia Piosik, Marta Kędziora, Aleksandra Dreier, Maria Pilarska, Marta Klupsz, Sandra Adamczak. Chłopców zaś reprezentowali: Bartłomiej Kocur, Gabriel Piotrowski, Franciszek Nasiłowski, Radosław Pabich, Kacper Adam, Krystian Waszkiewicz, Michał Wajs, Dominik Kaźmierczak.

GALERIA: Mistrzostwa Gminy Wolsztyn w siatkówce

pobierz zdjęcie s359.jpg.jpg