Bądź bezpieczny na drodze
2022-10-04
       Przedstawiciele Powiatowej Komendy Policji z Wolsztyna oraz dyrektor Wolsztyńskiego Domu Kultury z ekipą Hipopotama przeprowadzili dla młodych uczestników ruchu drogowego pogadankę o bezpieczeństwie zarówno w drodze do i ze szkoły, jak i szeroko rozumianym bezpiecznym zachowaniem. Najmłodsi uczniowie żywo reagowali na propozycje aktywnego udziału w spotkaniu. Zostali obdarowani kamizelkami odblaskowymi, które pozwolą  być bezpiecznym użytkownikiem drogi - nie tylko w okresie jesiennym, gdy rano jeszcze jest ciemno, a i zmrok zapada wcześniej.  Wcześniej akcje Odblaskowego Malucha odbywały się na rynku w Wolsztynie; tegoroczna edycja szkolnej wizyty  była trafionym pomysłem. Dziękujemy:)

GALERIA: Odblaskowy maluch

pobierz zdjęcie img6179wynik.jpg.jpg