Akcja - Kredka
2022-06-03
         Akcję zainicjowało Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich - Oddział w Poznaniu. W miesiącu maju ukraińscy uczniowie ze szkoły w Obrze wzięli udział w tej akcji. Uczestnicy zajęć w ramach tego projektu w dniu 5 maja otrzymali tzw. wyprawki, w których znajdowały się różne materiały plastyczne m. in. farby, kredki, pędzle, flamastry, bloki rysunkowe. Dzieci uczestniczące w zajęciach bardzo się ucieszyły z otrzymanych przyborów. Z wielką ochotą  przystąpiły do wykonania rysunków. Najczęściej rysowały otaczającą nas przyrodę i symbole Ukrainy. Wykonane prace zostały zaprezentowane na magnetycznej tablicy w bibliotece. Goście z Ukrainy chętnie odwiedzają naszą bibliotekę i wypożyczają książki w języku ukraińskim.

GALERIA: Akcja - Kredka

pobierz zdjęcie akcjakredka-1.jpg.jpg