czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Zajęcia dodatkowe
Zajęcia dodatkowe
2016-09-28
 

                 PLAN REALIZACJI ZAJĘĆ DODATKOWYCH

             W ROKU SZKOLNYM  2016/2017

Dzień tygodnia

Nr lekcji/godz.

Nauczyciel prowadzący, rodzaj zajęć, uczniowie

 

 

 

 

 

poniedziałek

3

E. Błaszczyk- zaj. wyr. (2ab G dz) s.112

6

L. Wawrzyńska- zaj. kor-kom (2a SP)/ zaj. wyr. (3a SP) s.3

M. Bimkiewicz- zaj. kor-kom (4a)

J. Krysmalska- kółko z j. angielskiego

M. Szopka- zaj. psychoedukacyjne- co drugi tydzień

7

M. Matyla- zaj. wyr. (3a G dz)

8

M. Andrys – zaj. kor-kom (3a G dz) dyslektycy

E. Milanowska –zaj. wyr.

M. Poniedziałek- zaj. wyr. (1aG)

B. Tomiak- kółko historyczne (1-3 G) s. 112

R. Wilk- zajęcia sportowe

R. Poniedziałek – gimnastyka korekcyjna, zaj. sportowe

9

A. Kałka- zaj. wyr.

 

 

 

 

 

 

wtorek

1

J. Maraszek- zaj. wyr. (1a G)

5

R. Kubaczyk- zaj. wyr. (2a SP)

6

L. Wawrzyńska/ M. Andrys – zaj. wyr./zaj. kor-kom (5a SP) – co 2 tygodnie

7

J. Maraszek- zaj. z dyslektykami

M. Poniedziałek- zaj. wyr. (6b)

M. Bimkiewicz- zaj. wyr. z przyrody

M. Matyla- zaj. wyr (4ab)

8

J. Maraszek – zaj. wyr. (4b,5b,6a SP)

E. Milanowska- zaj. wyr.

M. Poniedziałek- zaj. wyr. (2ab G)

R. Wilk- zaj. sportowe

J. Waligóra- zaj. sportowe

D. Brzezińska- zaj. wyr. (1ab G)/ kółko matematyczne (co 2 tygodnie)

E. Petras – kółko przyrodnicze (6b)

J. Waśko - kółko BRD s. 113

15.00

E. Błaszczyk- kółko matematyczne s.101

 

 

 

 

 

 

środa

1

M. Andrys- zaj. kor-kom (3ab chł) dyslektycy

D. Brzezińska- zaj. wyr. (3b chł)

M. Matyla –zaj. wyr. (5b,6b)

2

D. Sobolewska- zaj. kor-kom (1,2 G chł)/ wyr. (2ab G) – co 2 tygodnie

3

G. Kaźmierczak- zaj. wyr. (3b SP)

7

J. Krysmalska- zaj. wyr.(4-5)

D. Sobolewska- zaj. kor-kom (2ab G dz)- co 2 tygodnie

D. Brzezińska- zaj. wyr. (6a)

8

D. Derwich- ognisko misyjne (1 G, 4,5,6 SP)

G. Kaźmierczak- zaj. wyr.(6a)/ kółko przyrodnicze

E. Milanowska- zaj. wyr.

R. Wilk- zaj. sportowe

J. Waligóra- zaj. sportowe

9

M. Andrys- zaj. kor-kom (1-2 G) dyslektycy

15.00

K. Reimann- kółko komputerowe (raz w miesiącu)

 

 

 

 

czwartek

1

E. Błaszczyk- zaj. wyr. (2ab G chł) s.102

2

M. Matyla- zaj. wyr. (3a G chł)

3

D. Brzezińska- zaj. wyr. (3b G dz)

5

A. Mania- zaj. wyr. (3a SP)- biblioteka

M. Szopka- terapia pedagogiczna 

6

M. Bimkiewicz- zaj. rozwijające zainteresowania 

7

M. Bimkiewicz- zaj. wyr. (4a)

P. Prządka- zaj. wyr. (6ab) / (1ab G)/ kółko z j. angielskiego- co 2 tydzień

8

J. Domagalska- zespół wokalny

R. Poniedziałek- zaj. sportowe

9

A. Kałka- zaj. rozwijające zainteresowania 

 

 

 

 

 

 

piątek

3

M. Łukowiak- zaj. psychoedukacyjne 

4

E. Petras –zaj. wyr. (2b SP)

M. Bimkiewicz- zaj. kor.kom.

7

M. Matyla- kółko matematyczne/ kółko informatyczne (4-6) co drugi tydzień

D. Brzezińska- zaj. wyr. (5a)

K. Rybicki –zaj. wyr. (4-6)

J. Waśko - kółko BRD s. 113

8

P. Rychły- zaj. wyr. (2-3 G)

J. Palma- zaj. wyr. (1-3 G)

D. Sobolewska- zaj. wyr./ zaj. kor-kom (3ab G)- co drugi tydzień

J. Waligóra- zaj. sportowe

B. Tomiak- zaj. wyr. (1-3 G)  s.112

9

J. Palma- zaj. wyr. (1-3 G)

A. Kałka- zaj. wyr. (1-3 G)

redaktor: Justyna Waśko  
<- powrót
Gimnazjum im. prof. Tadeusza Tuszewskiego w Obrze

e-mail: szkolaobra@interia.pl


Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów w Obrze

tel: 683841227

e-mail: szkolaobra@interia.pl


Przedszkole w Obrze

Szkolna 19

tel: 683841227

www: www.przedszkoleobra.bior.pl
 liczba odwiedzin: 516711      online: 3