Wojewódzki Konkurs Wiedzy Religijnej.
2015-06-07

Z 365 gimnazjalistów z całej Archidiecezji Poznańskiej biorących udział w Konkursie Wiedzy Religijnej tylko 18 po eliminacjach rejonowych uczestniczyło w finale Konkursu. Wśród 5 osób po kolejnych rozgrywkach finałowych znalazła się Patrycja Nawracała (klasa IIIb) z najwyższą liczbą punktów.
    W ścisłym finale uległa jednym punktem koleżance ze Śremu ostatecznie zajmując II miejsce. W nagrodę otrzymała wieżę stereofoniczną i przede wszystkim radość z ogromnego sukcesu. Każdorazowo organizatorzy proponują uczestnikom różnorodne atrakcje, w tym roku było to zwiedzanie muzeum: "Brama Poznania-centrum interpretacji dziedzictwa" na Ostrowie Tumskim.
    Gratulujemy i dziękujemy za systematyczną pracę, bowiem Patrycja w tym konkursie brała udział od trzech lat, zawsze będąc w czołówce najlepszych.

GALERIA: Wojewódzki Konkurs Wiedzy Religijnej.

pobierz zdjęcie k427.jpg.jpg
pobierz zdjęcie k428.jpg.jpg