Uroczystość wręczenia Złotego Medalu
2015-02-10

20 stycznia 2015 roku w gmachu Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu miała miejsce niecodzienna uroczystość. Wojewoda wielkopolski Pan Piotr Florek wręczył odznaczenia państwowe dla zasłużonych Wielkopolan. Wśród wyróżnionych znalazła się nasza koleżanka z ZSG w Obrze Pani Barbara Kaczmarek, która od 1983 roku związana jest ze środowiskiem oświatowym. Pani Barbara otrzymała z rąk wojewody i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty Pani Elżbiety Walkowiak Złoty Medal za Długoletnią Służbę. Pragniemy nadmienić, że jest to pierwsze tego typu wyróżnienie dla pracownika administracyjnego na terenie Gminy Wolsztyn, podpisane przez Prezydenta RP Pana Bronisława Komorowskiego.
    Pani Barbara od wielu lat wzorowo pełni funkcję sekretarki szkolnej, współpracuje z Radą Rodziców, prowadzi SIO, aktywnie działa w komisji ZFŚS. W ramach samokształcenia opanowała obsługę programu Word i Excel. Jest świetnym organizatorem i przewodnikiem – zorganizowała wiele wycieczek krajoznawczych m. in dla pracowników i ich rodzin, członków chóru, orkiestry. Zawsze miła, uprzejma, a przy tym konkretna i uporządkowana wprowadza w swoje otoczenie ład i harmonię. Jest społecznikiem m. in pełni funkcję prezesa chóru im. ks. K. Antoniewicza w Obrze, współorganizuje Ogólnopolski Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej, bierze udział  w Przeglądzie Kolęd w Kębłowie, dba o oprawę dożynek obrzańskich i „Siwka”.
     Gratulujemy koleżance tego zaszczytnego wyróżnienia i życzymy kolejnych.

GALERIA: Basia

pobierz zdjęcie 6805a.jpg.jpg