Turniej Mikołajkowy.
2016-11-30
    Organizatorem tej imprezy była Barbara Kuczyk wraz z dziewczynami z klasy II , które realizowały projekt edukacyjny. Do rywalizacji przystąpiły cztery zespoły: dwa z Moch oraz Obry i Przemętu. Na początku wszystkie wzięły udział w rozgrzewce w rytm muzyki. W dalszej części mieliśmy już tylko rywalizację sportową. System rozgrywek "każdy z każdym". W pierwszym meczu  ulegliśmy Mochom I  0: 2 w setach. W drugim zaś meczu pokonaliśmy Gimnazjum z Przemętu 2:1. W ostatnim spotkaniu  już w eksperymentalnym składzie ulegliśmy zespołowi Mochy II także 0:2. Ostatecznie tabela wyglądała następująco: Mochy I, Mochy II, Obra, Przemęt. Pierwsze trzy zespoły otrzymały pamiątkowe medale, a wszyscy dyplomy oraz słodką niespodziankę.
    Udział w tym turnieju była dla nas dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się zawodami gminnymi. Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie. Sandra Adamczak, Michalina i Marcelina Rychłe, Aleksandra Dreier, Zuzanna Gawron, Marta Klupsz, Sara Siczyńska, Natalia Piosik, Marta Kędziora.

GALERIA: Turniej Mikołajkowy.

pobierz zdjęcie dsc08959.jpg.jpg