Szkolny Konkurs Recytatorski.
2015-04-27

W konkursie wzięło udział 30 uczniów z klas I-IV: Adamczak Kamil kl. Ia, Miśko Klaudia kl. Ia, Tomiak Julia kl. Ia, Walachowska Nastazja kl. Ib, Loba Joanna kl. Ib, Krystians Roksana kl. Ib, Gwóźdź Maria kl. Ib, Reimann Kamil kl. Ib, Tyczyńska Gabriela kl. IIa, Kropidło Aleksandra kl. IIa, Lorenz Lena kl. IIa, Duszyńska Matylda kl. IIb, Filuś Klaudia kl. IIb, Rybarczyk Patrycja kl. IIb, Sibilski Mateusz kl. IIb, Wajs Julianna kl. IIb, Klupsz Wiktoria kl. IIIa, Gorgiel Julia kl. IIIa, Nowak Marta kl. IIIa, Tomiak Marta kl. IIIa, Waselczyk Maciej kl. IIIb, Hajnce Marcelina kl. IIIb, Przybyła Maria IIIb, Dzioch Nina kl. IVa, Szrama Amelia kl. IVa, Kramarek Anna kl. IVa, Hajt Olga kl. IVa, Piskorz Patryk kl. IVb, Stelmaszyk Emilia kl. IVb, Waselczyk Natalia kl. IVb.
    Jury w składzie: Justyna Skrzypczak, Joanna Maraszek i Agnieszka Mania wyłoniło zwycięzców. Do etapu gminnego Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Mali recytatorzy 2015" zakwalifikowali się następujący uczniowie:
Klasy I:
Loba Joanna "Przyjęcie" D. Gellner
Tomiak Julia "Spóźniony słowik" J. Tuwim
Klasy II:
Duszyńska Matylda "Pomidor" J. Brzechwa
Julianna Wajs "Nasze kwiaty" M. Konopnicka
Klasy III:
Wiktoria Klupsz "Ploteczki" H. Niewiadomska
Maciej Waselczyk "Chory kotek" S. Jachowicz
Klasy IV:
Olga Hajt "Na straganie" J. Brzechwa
Nina Dzioch "Konstantynopolitańczykowianeczka" J. Papuzińska
    21 kwietnia wyróżnieni uczniowie recytowali wiersze wybranych autorów w gminnych eliminacjach Powiatowego Konkursu Recytatorskiego "Mali recytatorzy 2015", który odbył się w Szkole Podstawowej nr 3 w Wolsztynie. Udział naszych koleżanek i kolegów w konkursie zakończył się sukcesem. Do Powiatowego Konkursu Recytatorskiego zakwalifikowały się: Wiktoria Klupsz (II miejsce w kategorii klas drugich),  Nina Dzioch  (III miejsce w kategorii klas czwartych). Wyróżnienie w kategorii klas czwartych zdobyła  Olga Hajt.
    Gratulujemy wszystkim wspaniałych osiągnięć i trzymamy kciuki…!!!

GALERIA: Konkurs recytatorski.

pobierz zdjęcie 7387.jpg.jpg