Światowy Dzień Walki z AIDS
2013-12-06

Odbyło się kilka inicjatyw profilaktycznych mających na celu uświadomienie uczniom problemu AIDS i HIV. Dla uczniów gimnazjum zorganizowano konkurs na prezentację multimedialną pod hasłem: „Nie daj szansy AIDS”, w którym pierwsze miejsce zajęła Patrycja Nawracała, drugie miejsce Aleksandra Tomiak, trzecie miejsce Izabela Weiss. Kolejny już raz odbył się szkolny konkurs wiedzy o AIDS, w którym pierwsze miejsce zajęła Dominka Lorenz, drugie miejsce Milena Waśko, trzecie miejsce Patrycja Nawracała. Wiedza uczniów biorących udział w konkursie jest na wysokim poziomie.
    Dla uczniów szkoły podstawowej zorganizowano konkurs plastyczny na plakat (w formacie A3, technika kolaż), dotyczący problemu AIDS. Cztery uczennice wykonały prace na bardzo wysokim poziomie, co uniemożliwiło jury wytypowanie miejsc. Wobec czego wszystkie uczennice zostały laureatkami konkursu: Małgorzata Tomiak, Marta Frybel, Martyna Reimann, Aleksandra Jakuboszczak.
    Nagrody na wszystkie konkursy dofinansował komitet ds. przeciwdziałania alkoholizmowi przy Urzędzie Gminy Wolsztyn za co serdecznie dziękujemy pani przewodniczącej - Alinie Molickiej, która zawsze wspiera wszelkie akcje profilaktyczne odbywające się w naszej szkole.

GALERIA: Konkurs aids 2013

pobierz zdjęcie 5407.jpg.jpg