Spotkanie z Burmistrzem
2017-06-22
Naszą szkołę reprezentowali:

- Nikodem Kubiak uczeń klasy 3b Szkoły Podstawowej (sukcesy w konkursach matematycznych „Kangur”, literackich, recytatorskich, plastycznych, II miejsce w Olimpiadzie z języka angielskiego  Language Challenge,  zawodach  Taekwondo;  złoty medal w konkurencji dollyo chagi, srebrny w konkurencji timio op chagi, brązowy w konkurecji dollyo chagi olgrl).

- Karolina Jakuboszczak uczennica klasy 6b Szkoły Podstawowej (sukcesy w konkursach matematycznych, plastycznych, organizowanych przez Bibliotekę  Publiczną Miasta i Gminy Wolsztyn,  II miejsce w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego „Koala”, II miejsce w Powiatowym Konkursie Ortograficznym „Dyktando 2017”, uzyskanie tytułu  Laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego).

- Matylda Nagalska (wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Plastycznym o honorowym Krwiodawstwie 2015, Udział w XIV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckich Tekstów Pisma Świętego 2014, Udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bądźmy zdrowi” 2015, VIII miejsce w półfinale w Wielkopolsce w Ogólnopolskim Konkursie Informatycznym TIK-TAK, Udział w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckich Tekstów Pisma Świętego 2015, Udział w I Powiatowym Przeglądzie Piosenki Młodzieżowej w Mochach 2016, Udział w Gminnym Konkursie wokalnym „Mikrofon dla każdego” 2016, Udział w  XXI Rejonowym Konkursie Wiedzy Religijnej w Poznaniu 2016, I miejsce w XVI  Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckich Tekstów Pisma Świętego 2016, Udział w Finale Wojewódzkim XXIII Konkursu Wiedzy Religijnej w Poznaniu).

- Krystian Waszkiewicz (otrzymał  tytuł  najlepszego sportowca szkoły  osiągając  liczne  sukcesy na  szczeblu  gminy, powiatu i województwa, w tym srebrny medal w Finale Gimnazjady Wielkopolskiej w rzucie oszczepem – Poznań 2017).

GALERIA: Nagrody Burmistrza

pobierz zdjęcie 20170620115431resized.jpg.jpg