2012-12-19

Poznaj moc oszczędzania w SKO...

Od października 2012 r. uczniowie SP uczestniczą w konkursie oszczędzania prowadzonym przez Bank PKO BP, a koordynowanym przez pracowników oddziału w Wolsztynie. Jak co roku wszyscy zainteresowani przystapili do systematycznego gromadzenia choćby drobnych kwot, dzięki którym mogą nie tylko uzbierać zaplanowaną kwotę np. na wycieczkę.
    Od tego roku bowiem SKO funkcjonuje w nowej odsłonie  internetowej, gdzie każdy użytkownik po spełnieniu wymagań formalnych (m.in. zgodzie rodziców) staje się "pełnoprawnym" klientem banku i zyskuje  (prawie jak dorośli) indywidualny numer konta, narastające odsetki i wiele innych możliwości.
    Uczniów posiadających dostęp  do swego konta w szkole jest juz ponad pięćdziesięciu. Zachęcamy do kształtowania systematyczności i odkrywania świata finansów!