Regionalne zakończenie 5 edycji Ogólnopolskiego Konkursu Informatycznego
2015-06-24

Konkurs został zorganizowany przez Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz ECDL Polska (EuropeanComputerDrivingLicence). W tym roku w całym kraju  grało1154 szkół w tym 29468 uczniów. Nasze gimnazjum osiągnęło wysokie wyniki.  W rankingu szkół zdobyliśmy 33 miejsce w Polce, 3 miejsce w regionie lubusko-wielkopolskim, w województwie wielkopolskim zdobyliśmy 2 miejsce tuż za uczniami z Gimnazjum im. Zjednoczonej Europy z Koźmina Wielkopolskiego zdobywając 300,32438 punktów. Oprócz tego mieliśmy osiągniecia w rankingu indywidualnym.
    Uczeń klasy IIb Michał Wajs zdobył 33 miejsce w Polsce co dało mu 6 miejsce w regionie lubusko-wielkopolskim oraz 4 miejsce w województwie wielkopolskim.
    Uczennica klasy Ib Matylda Nagalska zdobyła 61 miejsce w Polsce co dało jej 13 miejsce w regionie lubusko - wielkopolskim oraz 8 miejsce w województwie wielkopolskim.
   Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękuję za udział w konkursie i gratuluję wyników. Życzę dalszych sukcesów w imieniu swoim oraz Regionalnego Koordynatora ECDL Pani Ewy Sumowskiej.
                                                                Szkolny Koordynator Maria Matyla

GALERIA: Zakończenie 5 edycji konkursu informatycznego.

pobierz zdjęcie k439.jpg.jpg
pobierz zdjęcie k440.jpg.jpg