Powiatowy Konkurs Młodych Talentów Literackich 2011
2011-04-02

Okazuje się, że są - to najważniejsza wiadomość! Piszą, tworzą, obserwują świat, a przede wszystkim nie zakopują swojego talentu. Tegoroczne tematy prac dawały duże pole do popisu, bo można było pisać o swoim świecie na tle innych, tworzyć historie pisane na śniegu oraz utrwalić w pamięci zmarłych w myśl słów Horacego „ Non omnis moriar”.
    W szkolnych eliminacjach Powiatowego Konkursu Młodych Talentów Literackich wzięło udział 20 gimnazjalistów. Jury miało twardy orzech do zgryzienia, bo do dalszego , powiatowego poziomu należało wybrać 5 osób. Panie polonistki postanowiły zakwalifikować prace, które napisały ( wg kolejności alfabetycznej): Iza Kalina, Ela Nijaka, Ada Poniedziałek, Kamila Prządka, Paulina Szmatuła.
    Wyróżnienia otrzymały: Kinga Adamczak, Marta Brzezińska, Sandra Kokot, Monika Kotkowiak, Kasia Skrzypczak, Sandra Waśko i Julia Zięciak.
    Gratulujemy, życzymy natchnienia do dalszej radosnej twórczości ;-) oraz sukcesów w powiecie!

GALERIA: Młode Talenty Literackie 2011

pobierz zdjęcie k60.jpg.jpg