OTWP – młodzież zapobiega pożarom
2018-03-20

Dwa etapy – gminny i powiatowy – za nami. Młodzież bardzo chętnie  i aktywnie przygotowywała się korzystając z doświadczeń ubiegłych lat, materiałów online, testów interaktywnych. Jak zawsze mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc druhów z OSP Obra: panów Szymona Tomysa i Rafała Smerdki, którzy chętnie prezentowali wyposażenie remizy, wozów strażackich. Na miejsce turnieju dojeżdżaliśmy właśnie samochodami OSP - dziękujemy.
Szkołę podstawową reprezentowali: Julianna Wajs, Wiktoria Klupsz, Arkadiusz Kaźmierczak i Patryk Tomys. Klasy gimnazjalne: Samanta Reimann, Martyna Reimann, Julia Kowalewska, Oliwia Komasa Oskar Szcześniak, Mikołaj Maćkowiak.
Etap gminny gimnazjalistów (28.02, we Wroniawach) zakończył się zajęciem czterech z pięciu miejsc premiowanych awansem do etapu powiatowego. Poziom SP – dwoje naszych w finale (Patryk i Wiktoria).
16 marca 2018 r. w Komendzie Powiatowej PSP w Wolsztynie po etapie pisemnym Patryk i Mikołaj byli na I miejscach.  Ostatecznie (decyduje etap ustny) Oliwia Komasa zajęła II miejsce, Mikołaj Maćkowiak - III, Patryk Tomys - II; startowali także Oskar i Martyna. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy.

GALERIA: Konkurs strażacki

pobierz zdjęcie wiktoria.jpg.jpg