Od Hejtera do Bohatera
2019-03-13

Od HEJTERA do BOHATERA

Twojej działania mają swe konsekwencje! Wszystko co znajdziesz się w Internecie, zawsze w nim pozostaje! Pamiętaj, że możesz pomóc ofiarom hejtu, nawet najmniejsza pomoc działa cuda! Uczniowie Powiatu Wolsztyńskiego realizują kampanię społeczną „hate_destroys” w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii. Zadaniem realizatorów jest pozyskiwanie sponsorów, partnerów, wzmianek medialnych oraz dokonanie ważnej zmiany społecznej. Prowadzą oni kanały oni kanały w Socie mediach takich na Facebook, Instagram i YouTube, gdzie uświadamiają młodych ludzi o negatywnym działaniu hejtu.

Link do kanału na Youtube:      https://www.youtube.com/channel/UCHPRGwAzlhAoGSiPAMmW6eg