czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Obra CUP - po raz trzeci
2014-02-08

     Po raz trzeci w sali sportowej miejscowego Zespołu Szkolno-Gimnazjalnego spotkali się miłośnicy tejże dyscypliny. Tak jak poprzednio organizacją zajęli się nauczyciele wychowania fizycznego przy współpracy Dyrektora, który udostępnił obiekt uczestnikom zmagań sportowych. Z roku na rok zainteresowanie wzrasta, co bardzo cieszy nie tylko organizatorów, ale i samych uczestników, ponieważ rywalizacja z nowymi zawodnikami daje możliwość podnoszenia swoich umiejętności.
    W tegorocznej edycji turnieju wzięło udział 30 zawodników z Obry, Jażyńca, Kiełkowa i Siedlca. Bardzo mocną ekipę stanowili klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego. Po czterogodzinnych rozgrywkach zostali wyłonieni zwycięzcy. Tym razem najlepszym zawodnikiem okazał się: Piotr Malczewski (kleryk WSD) przed Grzegorzem Kramskim (Kiełkowo), Tadeuszem Malickim  (Obra). Na dalszych miejscach uplasowali się: ubiegłoroczny triumfator Wiesław Kryś, Dariusz Poniedziałek (Obra), Fryderyk Tułowiecki (kleryk WSD).
    Najlepsza trójka otrzymała pamiątkowe puchary, dyplomy i nagrody. Pozostali uczestnicy dyplomy i nagrody. GALERIA: Obra CUP

pobierz zdjęcie s202.jpg.jpg
pobierz zdjęcie s203.jpg.jpg
pobierz zdjęcie s204.jpg.jpg
redaktor: Justyna Kramska, Alicja Kałka  
<- powrót
Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów w Obrze

tel: 683841227

e-mail: szkolaobra@interia.pl


Przedszkole w Obrze

Szkolna 19

tel: 683841227

www: www.przedszkoleobra.bior.pl
 liczba odwiedzin: 1331207      online: 1