czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
NIE MA HAKA NA TIK- TAKA” – Gimnazjaliści z Obry na I miejscu w Polsce!
2013-04-21

    Nasi gimnazjaliści zdobyli  35651 punktów, ze średnią szkoły 256,48 co dało nam I miejsce Polsce. Warto podkreślić, iż 5 uczniów naszego gimnazjum w osobach: Karol Wajs, Maksymilian Nagalski, Konrad Oskwarek, Michał Dzioch, Jakub Komczyński zakwalifikowali się indywidualnie z najlepszymi wynikami do II etapu konkursu, który odbył się 19 kwietnia 2013 roku w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu.
    Tam czekał na nich test on-line oraz zadania do rozwiązania. Całość trwała 45 minut. Po konkursie uczestnicy naszej szkoły otrzymali od organizatora konkursu, który był sponsorem możliwość przystąpienia do jednego z egzaminów ecdl. Uczniowie bardzo chętnie przystąpili do tego egzaminu. Michał Dzioch i Karol Wajs wybrali egzamin z grafiki menadżerskiej i prezentacji, natomiast uczniowie Maksymilian Nagalski, Karol Oskwarek, Jakub Komczyński wybrali egzamin z przetwarzania tekstu.
    Wyniki tego egzaminu zostaną zamieszczone na stronie ecdl.pl. Atmosfera na konkursie była miła i sympatyczna. Koordynator Regionalny-Regionu Poznań Pani Ewa Sumowska wręczyła uczestnikom konkursu pamiątkowe upominki były też wspólne zdjęcia. Teraz będziemy oczekiwać wyników II etapu konkursu, które ukażą się niebawem.  Gratulujemy uczniom i ich opiekunowi pani mgr Marii Matyli, która czuwała nad właściwym przebiegiem konkursu i motywowała młodzież do pracy.GALERIA: TIK - TAK 2013

pobierz zdjęcie k113a.jpg.jpg
pobierz zdjęcie k114.jpg.jpg
pobierz zdjęcie k115.jpg.jpg
redaktor: Justyna Kramska, Alicja Kałka  
<- powrót
Szkoła Podstawowa im. Misjonarzy Oblatów w Obrze

tel: 683841227

e-mail: szkolaobra@interia.pl


Przedszkole w Obrze

Szkolna 19

tel: 683841227

www: www.przedszkoleobra.bior.pl
 liczba odwiedzin: 1455420      online: 2