czcionka: Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek Zmiana wielkości czcionek
kontrast: A A
Miting lekkoatletyczny
2018-06-22
       Jest to jednorazowa impreza dla najmłodszych uczniów,  którzy pragną przystąpić do rywalizacji w dyscyplinach lekkoatletycznych. Zawodnicy startują w jednej  z konkurencji: sprint na dystansie 50 m, skok w dal, bieg na 500 m oraz rzut piłeczką palantową. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów, którzy bardzo poważnie podeszli do rywalizacji. Dla niejednych był to pierwszy start na takich zawodach, toteż było to widać na ich twarzach. Wszyscy walczyli bardzo ambitnie, ale tylko dwójka wywalczyła miejsce na podium. W rzucie piłeczka palantową bezkonkurencyjny okazał się Norbert  Rogozinski, który zdobył złoty medal wynikiem 30 m. W biegu sprinterskim srebrny medal zdobyła Zuzia Wita  wynikiem  7,83 s. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

redaktor: Justyna Kramska