Miting Lekkoatletyczny klas III
2015-07-03

W tym roku nasze dzieci rywalizowały w następujących konkurencjach: bieg na 60m, rzut piłeczka palantową , skok w dal i bieg na 400 m.
     Dla wielu uczestników były to pierwsze zawody w życiu, toteż na twarzach widać było stres, ale i dobrą motywację.
    Nasza szkoła reprezentowana była przez 11 uczniów. Zdobyliśmy tylko jeden, ale za to  złoty medal. W biegu na 400 m Maria Milanowska zwyciężyła bezapelacyjnie z bardzo dużą przewagą punktów i pokonała  swoje koleżanki z innych szkól. Blisko medalu był także Arkadiusz Kaźmierczak, który w rzucie piłeczką palantową zajął czwarte miejsce. Najlepsza trójka w każdej konkurencji otrzymała medale, pozostali zaś słodkie upominki.

GALERIA: Miting Lekkoatletyczny klas 3

pobierz zdjęcie s323.jpg.jpg