Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej
2013-11-22

Bardzo dobrze wypadła reprezentacja naszego Gimnazjum, pokonując kolejno: Gimnazjum nr 1 i nr 2 Wolsztyn, oraz Gimnazjum Kębłowo stosunkiem bramek 1:3 zajęła pierwsze miejsce i awansowała do Mistrzostw Powiatu.
    Zawody te odbyły się tydzień później, a przystąpiło do nich sześć najlepszych drużyn, które zostały podzielone na dwie grupy. Nasz zespól trafił do grupy 2 wraz z Gimnazjum  Siedlec oraz Gimnazjum Mochy. Po wygraniu obu spotkań, w meczu o finał ulegliśmy zespołowi z Bucza 2:3.Ostatecznie w turnieju zajęliśmy czwarte miejsce. Brawo!
    Chłopców należy pochwalić za ambicje i wolę walki, mimo iż przystąpili do zawodów w okrojonym składzie.

GALERIA: Mistrzostwach Gminy w halowej piłce nożnej 2013

pobierz zdjęcie s174a.jpg.jpg