Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
2015-12-10

Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy Mustang przy udziale Urzędu Miasta i Gminy Wolsztyn, który był fundatorem nagród.
     Do rywalizacji stanęło 22  zawodników reprezentujących gimnazja powiatu wolsztyńskiego. Mecze odbywały się systemem grupowym, dając w ten sposób możliwość sprawdzenia swoich umiejętności w konfrontacji z większa ilością zawodników.
    Po czterech godzinach sportowych zmagań wyłoniono zwycięzców. Wśród dziewcząt zwyciężyła Kinga Celewicz przed Dominiką Świętaniowską oraz Oliwią Radzimską, a wśród i chłopców zwyciężył Konrad Kędziora przed Kamilem Siudą oraz Adrianem Zającem. Cała trójka w obu kategoriach reprezentowała Gimnazjum w Przemęcie. Gratulujemy im serdecznie oraz ich opiekunowi p. Romanowi Smoczyńskiemu.
    Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, pierwsza zaś trójka dyplomy i pamiątkowe medale. Zarząd UKS Mustang dziękuje zawodnikom i ich opiekunom za udział w zawodach.

GALERIA: Tenis stołowy.

pobierz zdjęcie s354.jpg.jpg