Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego.
2014-12-20

Mimo wolnego dnia od zajęć dydaktycznych w zawodach uczestniczyło ponad dwadzieścioro gimnazjalistów z Wolsztyna, Przemętu i Obry. Rywalizacja odbywała w kategorii dziewcząt i chłopców systemem gier w grupach. Uczestnicy traktowali te zawody jako swojego rodzaju zabawę, jednak z nutką rywalizacji, co było widać w niektórych pojedynkach. Gospodarze w tym roku okazali się bardzo gościnni i zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców w pierwszej trójce uplasowali się wyłącznie zawodnicy z Przemętu. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Maja Olbińska przed Kingą Celewicz i Oliwią Radzimską, zaś w kategorii chłopców zwyciężył Konrad Kędziora przed Adrianem Zającem,  a na trzecim miejscu uplasował się Kamil Siuda.
    Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, zaś wszyscy uczestnicy nagrody sponsorowane przez organizatora imprezy - UKS Mustang - przy wsparciu finansowym Urzędu Miasta i Gminy Wolsztyn.

GALERIA: Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

pobierz zdjęcie s270.jpg.jpg