Mecz Plus Ligi.
2015-11-18

W niedzielne popołudnie 15 listopada 2015r. grupa siatkarskich kibiców naszego gimnazjum pod opieką panów Romana Poniedziałka oraz Pawła Rychłego wybrała się do pobliskiego Lubina na mecz Plus Ligi.
    Wśród naszych uczniów, którzy już w zeszłym roku uczestniczyli w takiej eskapadzie,  było kilkoro  debiutantów. W tym dniu gospodarze podejmowali Efektor Kielce. Wśród zawodników grających w obu zespołach można była zobaczyć naszych kadrowiczów w osobach Marcina Możdżonka czy Mateusza Bieńka.
    Po  meczu, który zakończył się zwycięstwem gospodarzy 3:1, kilkoro naszych uczniów zrobiło sobie pamiątkowe fotki. Na większości z nich pojawił się zawodnik  Cuprum Szymon Romać. Wszyscy nasi uczniowie byli pod wrażeniem atmosfery panującej na hali podczas spotkania i  poziomu gry, a w drodze powrotnej już planowali wyjazd na kolejne mecze.

GALERIA: Mecz Plus Ligi.

pobierz zdjęcie s353.jpg.jpg