Mecz piłki siatkowej.
2014-12-03

W niedzielne popołudnie, 30 listopada br. grupa gimnazjalistów wraz z nauczycielami wychowania fizycznego: Romanem Poniedziałkiem i Robertem Wilkiem udała się do Lubina. Celem wyjazdu było obejrzenie meczu piłki siatkowej Cuprum Lubin – Jastrzębski Węgiel. Dla wielu naszych uczniów była to okazja obejrzenia na żywo czołowych polskich i zagranicznych zawodników, grających w Plus Lidze. Hala sportowa, na której odbywał się mecz, zrobiła na nas wrażenia z zewnątrz jak i wewnątrz. Hałas podczas kibicowania trzyipółtysięcznej publiczności był wspaniałym przeżyciem również i dla nas, małej grupki z Obry. Mecz zakończył się zwycięstwem faworyta spotkania, czyli Jastrzębskiego Węgla 3-1 w setach, choć w wielu fragmentach gry spotkanie było bardzo wyrównane.
    Po wyjeździe z Lubina, w drodze powrotnej, udaliśmy się na posiłek do McDonaldsa, który jest nieodzownym punktem wycieczek szkolnych. Do domów wróciliśmy późnym wieczorem, pełni wrażeń i chęci organizacji kolejnego wyjazdu.

GALERIA: Mecz piłki siatkowej -Lubin.

pobierz zdjęcie s266.jpg.jpg
pobierz zdjęcie s267.jpg.jpg