Matematyczne Trio
2018-06-18
      Redakcja gazetki „Matematyczne Trio” działająca w roku szkolnym 2017/2018 w ramach koła matematycznego w składzie: przewodnicząca - Wajs Julianna, zastępca - Łukasiak Zuzanna  oraz członkowie: Monika Tomys, Jan Mogielnicki, Marcin Nyczkowiak, Tomys Patryk, Sobota Marcin, Krawczyk Kacper, Rybarczyk Patrycja, Duszyńska Matylda, Przybyła Maria, Waselczyk Maciej, Kowalska Magdalena, Poliwczak Aleksandra oraz Piskorz Patryk przygotowywali co miesiąc numer gazetki matematycznej, która wśród społeczności szkolnej cieszyła się dużą popularnością. W gazetce można było znaleźć zadania tekstowe, krzyżówki, rebusy, malowanki, sudoku i inne ciekawe zadania. Za pieniądze, które uczniowie zgromadzili ze sprzedaży gazetki zakupili do sali komputerowej 20 podkładek pod myszki, 11 nowych myszek oraz 10 nowych klawiatur do komputerów. Zakupy zostały przekazane na ręce Pani Dyrektor przez członków koła w dniu 18 czerwca 2018r., aby mogły  służyć całej społeczności szkolnej. Dla tych, którzy nie zdąrzyli się zapoznać z gazetką członkowie koła zorganizowali publikację, którą można zobaczyć w bibliotece szkolnej.
                                                                                                                                Opiekun: Maria Matyla

GALERIA: Gazetka matematyczna