GÓLNOPOLSKI DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA
2022-09-30
        Celem święta jest promowanie głośnego czytania i promocja czytelnictwa wśród dzieci.Książki to jedno z najlepszych źródeł wiedzy,rozwijają wyobraźnię, poszerzają słownictwo oraz przede wszystkim pozwalają przeżywać wspaniałe emocje.Głośne czytanie odbywa się u nas nie tylko w tym szczególnym dniu, ale przez cały rok. Wszystkie grupy przedszkole oraz klasy I- III naszej szkoły raz w tygodniu odwiedzają bibliotekę i uczestniczą w głośnym czytaniu. W tym roku z okazji Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania zaprosiliśmy do udziału w akcji: dyrekcję szkoły, pracowników szkoły, stażystę z Seminarium Duchownego w Obrze, bibliotekarki, rodziców oraz uczniów.

GALERIA: Głóśne czytanie

pobierz zdjęcie 1s.jpg.jpg