Konkurs strażacki
2016-03-01

Liczna grupa reprezentowała naszą szkołę oraz OSP Obra w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. 26 lutego w SP 1 Wolsztyn, uczniowie SP: Krzysztof Jokiel, Oskar Szczęśniak, Małgorzata Tomiak, Zuzanna Żok, Martyna Reimann, Oliwia Komasa, Julia Kowalewska oraz gimnazjaliści: Jan Andrys, Dominika Matysiak, Maja Michalska, Mikołaj Maćkowiak, Maria Jokiel, Klaudia Rozynek, Dominik Kaźmierczak, Michał Wajs (Gimnazjum) zmierzyli się z testami 30 pytań –różnymi dla obu kategorii.
    Wszyscy wykazali się dużą wiedzą, kilkoro zdobyło najwyższe w swoich grupach wyniki. Spieszymy poinformować, że Oliwia i Julia zajmując  II i III miejsce oraz Dominik, Michał, Marysia i Maja (kolejno I-IV miejsca) będą reprezentować gminę w eliminacjach powiatowych.
    Gratulujemy i trzymamy kciuki!

GALERIA: Konkurs strażacki.

pobierz zdjęcie 8363.jpg.jpg