Konkurs "Skok Jaworzno" 2012
2012-10-18

Grupa uczniów ZSG w składzie: Karolina Jureczka, Michał Wajs, Dominik Kaźmierczak, Dawid Setny (SP) oraz Maria Piosik, Dominika Tomiak, Michał Dzioch, Maksymilian Nagalski, Jakub Komczyński (Gimnazjum) brała udział w konkursie promującym oszczędzanie, umiejętności posługiwania się usługami finansowymi oraz produkty SKOK Jaworzno. Konkurs corocznie odbywa się w Liceum Ogólnokształcącym w Wolsztynie.
    W każdej z grup wiekowych nagrodzono pięcioro laureatów; nasi uczniowie zdobyli w kategorii szkół podstawowych indywidualnie pierwsze oraz czwarte miejsca (K.Jureczka, D.Kaźmierczak, w kategorii gimnazjów III, IV i V lokatę - kolejno D.Tomiak, M.Nagalski, J.Komczyński). Miejsca i bardzo atrakcyjne nagrody ucieszyły zawodników zachęcajac do jeszcze większej pracy w przyszłym roku.

GALERIA: Skok 2012

pobierz zdjęcie k95.jpg.jpg