Konkurs Religijny.
2015-05-30

28 maja w Opalenicy odbył się V Wojewódzki Konkurs "Wyszyński, Wojtyła kapłani Kościoła, ojcowie narodu, mężowie stanu". Prace o charakterze naukowym (7 stron, z bibliografią, cytatami, analizą tekstów) stanowiły wyzwanie, które podjęły trzy uczennice naszego gimnazjum: Karolina Jureczka (IIb), Martyna Jakuboszczak (IIIa) i Dominika Tomiak (IIIb). Ich prace na temat: "Jan Paweł II o znaczeniu choroby i cierpienia" i "Nauczanie Jana Pawła II o małżeństwie i rodzinie w listach i homiliach"  zakwalifikowały  się do finału, podczas którego po ustnej 15 minutowej "obronie" przed Komisją konkursową wyłoniono zwycięzców.
    Ostatecznie Martyna Jakuboszczak zajęła I miejsce, Karolina Jureczka - II pozycję, a trzecia była Dominika Tomiak. Powtórzyliśmy sukces zeszłorocznych uczestników (A.Omelińskiej, K.Oskwarka i M.Nagalskiego).
     Gratulujemy!

GALERIA: Konkurs Religijny