Konkurs Literacki ZŁOTE PIÓRO 2013
2013-06-25

Konkurs został  zorganizowany  przez panie polonistki - Małgorzatę Andrys i Martę Poniedziałek. Uczestnicy, a byli to uczniowie ze wszystkich klas gimnazjum (22 osoby), zmierzyli się z jednym z czterech wybranych tematów i pokazali, że potrafią napisać bardzo ciekawe prace oraz oderwać się od świata mediów, który coraz częściej kradnie młodzieży czas na czytanie i podejmowanie prób literackich. Tym bardziej należy się cieszyć, że nagrodzono aż 10 uczestników, przyznając 3 nagrody główne i 7 wyróżnień. Oto laureaci:

I miejsce Maria Tomys
II miejsce Monika Kotkowiak
III miejsce Martyna Nowacka
Wyróżnienia: Adrian Miśko, Karolina Poniedziałek i Patrycja Nawracała

Nagroda specjalna Skrzydlate Pióro za próby poetyckie: Klaudia Kwiecień i Maksymilian Nagalski,
Nagroda specjalna Tęczowe Pióroza podróże po krainie wyobraźni: Katarzyna Wyrwa i Michał Dreier
Dyplomy uczestnictwa otrzymali: Aleksandra Gaca, Oskar Brychcy, Dominika Tomiak, Maria Piosik, Martyna Jakuboszczak, Angelika Pabich, Aleksandra Omelińska, Izabela Weiss, Angelika Pierunek, Konrad Oskwarek, Natalia Walkowiak, Mirosława Jokiel.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu.

GALERIA: Konkurs Złote Pióro

pobierz zdjęcie k166.jpg.jpg