Konferencja w Grodkowie.
2015-02-19

Mimo długiej drogi dojechaliśmy szczęśliwie do celu. Zjedliśmy kolację i udaliśmy się na pobliską halę. Jak to Amelka powiedziała – "ta hala jest taka duża jak nasza szkoła,  może nie do końca, ale spora". Tam spotkała naszych małych sportowców niespodzianka. Swoją prelekcję prowadził Mistrz Olimpijski z Pekinu – Michał Jeliński.
     Po krótkiej rozmowie z Mistrzem udaliśmy się do Bursy, a raczej Ośrodka Wychowawczego, w którym mieszkała  młodzież i dzieci z różnych rodzin. Wychowawcy przywitali nas bardzo ciepło i serdecznie.
    Po zakwaterowaniu się i rozłożeniu swoich rzeczy poszliśmy  wraz  z  panią Sylwią do najmłodszej grupy, by zobaczyć jak dzieci tutaj mieszkają.  Pokazaliśmy im medale, puchary i dyplomy – Nasze i Trenerki. Po krótkim spotkaniu udaliśmy się piętro wyżej do swoich pokoi.
    Rano po szybkiej pobudce   i pysznym śniadaniu  pojechaliśmy do Sulisławia. To mała wioska w  której znajduje się  przepiękny Pałac – Sulisław. Zwiedzaliśmy pałac i oglądaliśmy całą posiadłość. Tutaj spotkaliśmy Wicemistrza Olimpijskiego w szermierce P. Leszka Swornowskiego – mamy z Nim zdjęcie. Wzięliśmy również udział w zajęciach z YOGI, które prowadził  Mr Bhandari – były Ambasador Indii w Polsce.
    O godzinie 11.40 wraz panią  Sylwią zaczęliśmy prelekcję o sumo, w zasadzie o Naszych i Pani osiągnięciach. Na koniec jeszcze pamiątkowe zdjęcia i powrót do domu. Wyjazd uznajemy za udany, a teraz sumiennie szykujemy się do kolejnych zawodów, które odbędą się  w Warszawie.

GALERIA: Konferencja w Grodkowie.

pobierz zdjęcie s287.jpg.jpg
pobierz zdjęcie s296.jpg.jpg