Turniej Wiedzy Pożarniczej - etap powiatowy2023-04-29
       Na szczeblu powiatowym reprezentowali nas: Zofia Pławińska (3a), Kacper Kubiak (3a), Patryk Błażejewski (4b) oraz Bartosz Trawiński (8a). Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę najpierw rozwiązując testy, a następnie pięcioro najlepszych ze swojej grupy wiekowej przystąpiło do pytań ustnych. Spośród wielu uczestników, zarówno z gminy Wolsztyn, Przemęt i Siedlec wyłoniono troje, którzy pojadą na etap wojewódzki. Jesteśmy bardzo dumni z naszych uczniów- po raz kolejny nie zawiedli!
- Kacper zajął IV miejsce (1 grupa wiekowa)
- Bartosz III miejsce (2 grupa wiekowa)

Szczególne gratulacje należą się Zosi Pławińskiej, która zarówno jak i w części pisemnej, i ustnej zajęła I miejsce!!! – tym samym przystąpi do eliminacji wojewódzkich!
Życzymy jej powodzenia, a tym samym dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz strażakom (w szczególności: P. Trawińskiemu, M. Maćkowiakowi, Sz. Tomysowi)