Koncert kolęd2023-01-18
       Nasza szkolna świetlica znów stała się świadkiem pięknych wydarzeń. Tym razem to wspólne śpiewanie najpiękniejszych polskich kolęd, przygotowane przez każdą z klas. Odpowiednio wcześnie uczniowie wylosowali tytuł utworu i ich zadaniem było się przygotować do występu. Tym razem miał on miejsce 12 stycznia 2023 roku. Zgromadziliśmy się najpierw w gronie klas 4-8, a później 1-3. Wszyscy uczestnicy przeżywali tremę i nieraz głosy grzęzły w gardłach, ale najważniejsze to wspólna zabawa i podtrzymywanie pięknej polskiej tradycji.
      Popisy poszczególnych klas były przeplatane występami szkolnego chórku oraz solistek z klasy pierwszej. Specjalnymi gośćmi koncertu byli Trzej Królowie, którzy wkrótce po swoim święcie przybyli ze Wschodu i złożyli hołd Dzieciątku. Na koniec usłyszeliśmy wiersz o Gwieździe Betlejemskiej, będący jednocześnie życzeniami noworocznymi, złożonymi całej społeczności naszej szkoły.