Życzliwie w murach szkoły2022-11-21
       Tego dnia uczniowie klas 1-8 mieli możliwość podzielenia się miłym słowem z koleżanką i kolegą. Reprezentanci SU od rana rozdawali słoneczne emotki, by rozpocząć poniedziałek w dobrym humorze. Na korytarzach i w klasach rozwieszone były karteczki, które zachęcały  do integracji. Dodatkowo przez cały dzień, uczniowie mieli możliwość zapisać życzliwe pozdrowienia na "Murze Życzliwosci" i "Pasku Życzliwości". Największą jednak atrakcją tego dnia okazały się fotobudki. Każdy miał możliwość wcielić się w nietuzinkową osobowość i uwiecznić siebie na zdjęciu.  Podczas przerw słychać było życzliwą muzykę, która powodowała taneczną integrację. Miejmy nadzieję, że w naszej szkole życzliwość nie skończy się tylko na dniu dzisiejszym:)