Nocne zajęcia w szkole2022-11-19
      Uczniowie wraz z opiekunami :p. D. Derwich oraz p. D. Witą spędzili aktywny czas w murach szkolnych, z piątku na sobotę (od godz. 18.00 do 9.00 rano). Najpierw dzieci wspólnie przygotowywały salę 112, zamieniając ją w salę sypialniano - kinową. W ramach odpoczynku, w ruch wprawione zostały gry planszowe.  Potem,  odbyły się zawody sportowe na sali gimnastycznej, jak i swobodne zabawy z piłką . Po aktywnym wysiłku, nastąpiła konsumpcja pizzy według wymagań klientów, przy filmie "Akademia dobra i zła". Było i nocne zwiedzanie sal, jak i nocne opowieści. Sen zszedł na plan dalszy, więc na ekranie pojawiło się "To nie wypada". Regeneracja uczniowskich organizmów następuje w tempie błyskawicznym, więc o godzinie 4.30 rano słychać było jeszcze rozmowy i odgłosy jedzenia.