Nowe władze uczniowskie w roku szkolnym 2022/20232022-09-18
      Uczniowie klas 4-8 mieli za zadanie oddać głos na jednego z 5 kandydatów, którzy wcześniej złożyli zgłoszenie, w postaci ulotki/plakatu wyborczego. Byli to : Anastazja Miśko z 4a, Lena Michalska z 6b, Maksymilian Dokowicz z 8a, Kajetan Orwat z 8a oraz Maja Mikołajczyk z 8b. Zostało oddanych 122 głosy (w tym 120 ważnych, 2 nieważne).
      W wyborach tajnych i bezpośrednich ostatecznie zwyciężyła Maja Mikołajczyk, uzyskując 45 punktów, tym samym zostając przewodniczącą szkoły na rok szkolny 2022/2023.  Zastepcą przewodniczącego został Maksymilian Dokowicz, a funkcja skarbnika przypadła Lenie Michalskiej. Pozostałe osoby stały się łącznikami swoich klas z SU. Na prośbę nowych władz uczniowskich opiekunami SU na rok szkolny 2022/2023 zostali: p. Jakub Wierzbicki oraz  p. Daria Wita(drugi rok:). Wszystkim w/w kandydatom serdecznie gratulujemy odwagi i ciekawych programów wyborczych! Bo do odważnych świat należy!