Pożegnanie Pani Lutki2022-06-29
      Pani od „dobrego jedzenia”, pysznych gołąbków, kucharka w naszej szkole. W gronie współpracowników, dyrekcji i nauczycieli oraz Przewodniczącej ZNP Pani Magdaleny Piotrowskiej pożegnaliśmy Panią Ludomirę odchodzącą na zasłużoną emeryturę, po 45 latach pracy! Zawsze z uśmiechem, życzliwością i pogodą ducha, którymi potrafiła zarazić spotykanych ludzi w pracy, w kuchni czy korytarzu.
      W Szkole Podstawowej w Obrze pracowała od 1991 roku. Pasją Pani Lutki są kwiaty, zabawa z wnukami oraz przejażdżki rowerowe – i te bliższe i te dalsze. Tradycją naszej szkoły są wręczane symboliczne prezenty. Nowa Pani emerytka otrzymała pompkę oraz dzwonek rowerowy. Pani Lutko, dziękujemy za wszystkie lata spędzone wspólnie dla dobra naszych podopiecznych, całych pokoleń uczniów, pracowników. Życzymy nieustającego zdrowia, optymizmu, chwil spędzonych w gronie rodzinnym. Czasu dla siebie, możliwości realizowania swoich pasji.