Zakończenie klas 82022-06-29
       Z radością i w podniosłej atmosferze 44 Absolwentów Szkoły Podstawowej im. Misjonarzy Oblatów świętowało uroczystość pożegnania z koleżankami, kolegami, nauczycielami i wychowawcami. 23 czerwca w południowy czwartek, na sali gimnastycznej w gronie zaproszonych gości, licznie przybyłych rodziców, dokonano podsumowania zarówno tego roku szkolnego, jak i ośmiu lat edukacji w obrzańskiej szkole. Nie zabrakło wzruszeń podczas pożegnania przez przedstawicieli klas VII. Wręczono wiele dyplomów, nagród dla wyróżniających się uczniów.
    Aż 10 osób otrzymało świadectwo z biało-czerwonym paskiem. Rodzice tych uczniów otrzymali Listy Gratulacyjne. Dyrekcja z wychowawcami podziękowała najbardziej zaangażowanym w pracę na rzecz szkoły i klasy rodzicom. Najlepszym absolwentem szkoły został Nikodem Kubiak – nagrodzony m.in. grafiką Prof.Tadeusza Tuszewskiego. Wyróżniona została także Amelia Sterna, która została najlepszą absolwentką szkoły z Gminy Siedlec. Część artystyczna przygotowana przez Absolwentów nagrodzona została gromkimi brawami. Na zakończenie absolwenci udali się w tradycyjny od lat „ostatni” spacer z wychowawcami wokół budynków szkoły, by z radością podrzucić birety „ogłaszając” koniec szkoły. Powodzenia w nowych szkołach:)