XLIII Krajowy Ogólnopolski Finał Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym2022-06-06
      Po udanym występie w eliminacjach wojewódzkich w Rogoźnie, gdzie drużyna ze Szkoły Podstawowej im. Misjonarzy Oblatów w Obrze zdobyła I miejsce pokonując 28 drużyn z całego województwa 1-2 czerwca nastąpił Finał Ogólnopolski. Nasza drużyna w składzie: Amelia Sterna, Kamil Adamczak i Wojciech Przybyła udała się do Nidzicy (warmińsko-mazurskie). Rozgrywki trwały 2 dni i polegały na rywalizacji w czterech konkurencjach (test wiedzowy, miasteczko ruchu drogowego, tor przeszkód oraz pierwsza pomoc przedmedyczna). Zajęliśmy wysokie X miejsce, na 16 reprezentacji wszystkich województw w kraju. Dziękujemy wszystkim Sponsorom, m.in.: Urzędowi Gminy Siedlec, Gminie Wolsztyn, Starostwu Powiatowemu w Wolsztynie (a także osobom i firmom prywatnym z Obry, Jażyńca i Wolsztyna), którzy docenili wkład pracy naszych uczniów i wsparli wyjazd promujący Naszą Małą Ojczyznę.