Rekolekcje 20222022-05-06
         Dzieci i młodzież z Zespołu Przedszkolno - Szkolnego w Obrze brała udział w dwudniowych rekolekcjach, które miały na celu pięknie przygotować do obchodów Zmartwychwstania Pańskiego w Niedzielę Wielkanocną. Uczniowie chętnie uczestniczyli w zajęciach kierowanych przez Ojca Proboszcza Grzegorza Rurańskiego, a przygotowanych przez braci z Wyższego Seminarium Duchownego w Obrze. Dzieci brały udział w przedstawieniu, towarzyszyła im "chwila oddechu" na świeżym powietrzu, wspólny posiłek. Podczas rekolekcji uczestnicy brali udział w drodze krzyżowej, sakramencie spowiedzi świętej. Czas oddany Panu Bogu zakończył się uroczystą Mszą Świętą, na której podziękowaliśmy modlitwą oraz złożyliśmy dar pieniężny zebrany przez Ognisko Misyjne i Oazę przeznaczony na pomoc dla Ukrainy.