Dzień życzliwości2021-11-21
      W życiu pomaga dobre zachowanie, słowa proszę, dziękuję, przepraszam nie bolą, ale życie ułatwiają. Podkreślając, jak ważne dla każdego człowieka jest: potrzeba szacunku, serdeczności, uśmiechu, mówienie dobrych słów i niesienie bezinteresownej pomocy innym, w piątek 19 listopada w naszej szkole odbyła się korytarzowa akcja dnia życzliwości i pozdrowień. Taki dzień to wspaniały moment do przypomnienia sobie, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, miłego dnia, a także jak cudowną i miłą atmosferę wprowadza uśmiech na twarzy. Na korytarzach zawisły plakaty z sentencjami na ten dzień. Uczniowie mieli okazję w szczególny sposób okazać życzliwość drugiej osobie poprzez miłe słowa i gesty. W każdym oddziale klasowym odbył się mini konkurs wyboru najżyczliwszej osoby z klasy. Było mnóstwo uśmiechu, zadowolenia, a także miłych pozdrowień. Pamiętajmy, bądźmy życzliwi nie tylko od święta.