Konkurs plastyczny – czyste powietrze2021-11-12
         W konkursie wzięło udział 80 uczniów naszej szkoły, którzy wykonali przepiękne prace plastyczne techniką dowolną. Najlepsze prace zostały nagrodzone a ich wykonawcy otrzymali  niespodzianki w postaci gier planszowych, materiałów plastycznych i szkolnych oraz sprzętu elektronicznego. Wszystkie nagrody zostały  ufundowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Najciekawsze prace w swoich kategoriach wykonali:
- Wojciech Jobke – klasa 1
- Kacper Kubiak – klasa 2
- Maja Hajt, Izabela Żygalska – klasa 3
- Zofia Zapała, Kacper Poniedziałek – klasy 4-5
- Lena Mogielnicka, Julia Jędrzejczak – klasy 7-8
       Zwycięzcom i wyróżnionym gratulujemy,  a uczestnikom konkursu bardzo dziękujemy za udział i zaangażowanie w wykonanie prac plastycznych, pokazujących ogromne znaczenie czystego powietrza dla zdrowia i życia wszystkich ludzi na naszej planecie.