Czyste powietrze2021-10-30
       Pod takim hasłem obchodziliśmy w naszej szkole „Tydzień  czystego powietrza”. W ramach tej akcji ekologicznej 27 października uczniowie klas 5-8 spotkali się w świetlicy szkolnej, gdzie  rywalizowali ze sobą w konkurencjach dotyczących ochrony środowiska naturalnego.  Krótki montaż wprowadzający w tematykę smogu przygotowali uczniowie klasy 7a z panią Edytą Milanowską. Czuwali oni również nad sprawnym przebiegiem rywalizacji międzyklasowej.
     W ramach tego spotkania każda z klas  przez cały tydzień zbierała groźne dla środowiska  baterie oraz przygotowała hasło promujące czyste powietrze. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem włączyli się w podjęte działania ekologiczne, wykazali się dużą wiedzą merytoryczną.  Swoją postawą, aktywnością i młodzieńczym zapałem pokazali jak bardzo zależy im by żyć w świecie bez smogu.