Stos Groszy dla Marysi2021-10-12
     „Stos Groszy dla Marysi” - pod takim hasłem Grupa Szkolnego Koła Wolontariatu przeprowadziła zbiórkę groszy dla Marysi z Brenna chorej na SMA. Zbiórka pieniędzy na bardzo drogi lek terapii genowej pozwoliła zbliżyć się do upragnionej możliwości leczenia Marysi. Nasi uczniowie nie byli obojętni. Skarbonki z groszami wypełniały się codziennie po same brzegi. Akcja charytatywna spotkała się z ogromnym uznaniem wśród dzieci przedszkolnych jaki i młodzieży w szkole. Dziękujemy Wolontariuszom naszej placówki za przeprowadzenie akcji, a także uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie. Kwota zebrana przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania. Suma groszy wyniosła 2315,62 zł.  Kwota w całości została przekazana do Fundacji „Serce dla Maluszka” dla Marysi z Brenna.