DZIEŃ ŚWIĘTOŚCI - KOROWÓD ŚWIĘTYCH, pt. „I Ty możesz być świętym…”2019-11-07
     W Szkole Podstawowej, im. Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej w Obrze, odbył się pierwszy Korowód Świętych, dnia 30.10.2019r. Uczniowie, w tym dniu mogli przyjść przebrani do szkoły, za dowolną postać świętą. W tych strojach dzieci mogły uczestniczyć w zajęciach szkolnych. W całej szkole udzielił się nastrój spokoju i zamyślenia – co mam robić w swoim życiu, aby stawać się dobrym człowiekiem, a nawet zostać świętym? W tym dniu ojciec Proboszcz nagrodził przebrane dzieci pamiątkowym dyplomem. W czasie długiej przerwy zgromadziliśmy się w hali gimnastycznej, gdzie zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie.
     Dziękuje Wszystkim, którzy zaangażowali się w Korowód Świętych oraz konkurs religijny, który był jednym z elementów przygotowujących nas do Uroczystości Wszystkich Świętych.
                                                                                                                           Katecheta o. Karol Bucholc OMI
                                                                                                                                   Misjonarz Oblat M.N.