Czwartki lekkoatletyczne2019-06-19
      Uczestnicy startowali w zawodach organizowanych w ramach rundy jesiennej i rundy wiosennej. Młodzi zawodnicy rywalizowali ze sobą na dystansie 60 m, 300 m, 600 m, czy 1000 m. oraz w konkurencji technicznej takiej jak skok w dal, rzut piłeczką palantową lub skok wzwyż. Każdy zawodnik mógł startować w jednej konkurencji biegowej i jednej technicznej. Zawodnicy po każdym konkursie zdobywali punkty, które były zliczone na koniec rundy wiosennej. Z naszej szkoły najlepszymi zawodnikami okazali się: Agata Adamczak, Zuzanna Wita, Bartosz Piechocki, Igor Grelak, Roksana Krystians, Jakub Krawczyk. Uczniowie ci pojechali na finał XXV Ogólnopolskiego Finału Czwartków LA, który odbył się 15-16 czerwca w Łodzi.
      Najlepszym zawodnikiem naszej szkoły okazał się Igor Grelak z klasy VI a. Igor startował w rzucie piłeczką palantową uzyskując wynik 63 m co dało mu 4 miejsce w Polsce. Pozostali zawodnicy brali udział w następujących konkurencjach: Roksana Krystians - piłeczka palantowa, Jakub Krawczyk - skok w dal, Bartosz Piechocki - bieg na 300 m, Zuzanna Wita i Agata Adamczak- bieg na 60 m. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych :)