Zakończenie roku szkolnego 2018/20192019-06-23
      Tym razem jednak w bardzo „gorącej atmosferze”, bo od samego rana upał dawał się we znaki. Msza Święta po raz ostatni została odprawiona przez żegnającego się z parafią Ojca Proboszcza Tadeusza Kala OMI o godzinie ósmej została liturgicznie „obstawiona” przez młodzież. Gorączka środowego poranka nie zniechęciła jednak nikogo, by przyjść z uśmiechem na twarzy, a wielu uczniów przyszło z kwiatami, by podziękować swoim wychowawcom i ulubionym nauczycielom za całoroczny trud. Dla pedagogów radością byli wszyscy, którzy starali się przez 10 miesięcy dać z siebie wiele uczciwej pracy, systematyczności, pilności. Niektórzy odebrali świadectwa z wyróżnieniem, ciesząc się z nagród książkowych i braw na forum całej szkoły. Nieliczni odbierali dyplomy za 100% frekwencję; inni za sukcesy sportowe lub pracę w grupach łącznikowych z Biblioteką.
      Pani Dyrektor Elżbieta Błaszczyk podsumowała mijający rok dziękując i gratulując zarówno uczniom biorącym z sukcesami udział w wielu różnorodnych konkursach, jak i nauczycielom podejmującym pracę z uczniami, chcącymi zrobić więcej niż to, co wynika z planu lekcji. Nie zabrakło podziękowań rodzicom, którzy licznie towarzyszyli nam w tym dniu, za całoroczną współpracę i życzliwość. Słowa podziękowania trafiły również do Pana Burmistrza za wspieranie materialne i życzliwość dla Obrzańskiego Zespołu Szkolno - Przedszkolnego.
W galerii obejrzyjcie wszystkie akcenty tegorocznego zakończenia nauki w roku szkolnym 2018/2019!